DİJİTAL ÇÖZÜMLERİMİZ

Günümüzde hedef kitlenizle kalıcı bağ kuracak bir marka hikayesi her şeyden önce sosyal medyada yaratılıyor. Biz de takipçilerinizi iletişiminize dahil ederek, yaptıkları yorum ve beğenilerle markanızın gücüne anlam katıyoruz.

Ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi, yaşadığımız zamanın ruhunu yansıtarak hedef kitlenizle buluşturuyoruz. Doğru seçilmiş kelimelerle, iyi hedeflenmiş online reklamı birleştirip, etkisini çok beklemeden hızlıca ölçümleyebileceğiniz parlak sonuçlara ulaşıyoruz

Son derece titiz çalışarak hazırladığımız video içerik ve metinlerle markanızı farklılaştıran yönleri ortaya beraber çıkarıyoruz. Bunu yaparken, insanların markanızı nasıl daha fazla sevebileceklerini, markanıza nasıl bağlanabileceklerini ve yararlanabilecekleri konusunda size yol gösteriyoruz.

Biz Dijital Pazarlamayı Seviyoruz, Siz Sonuçları…

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Sizi hedeflerinize ulaştıracak sonuç odaklı dijital performans kampanyaları oluşturuyoruz.

Ağızdan ağıza pazarlama tüketicinin sesidir ve geleneksel pazarlamadan daha güçlüdür.

 WOMM

 Hedef kitlenizin çoğunlukla yer aldığı forum veya sözlük gibi sosyal mecralarda marka bilinirliğinizi artırarak, markanıza duyulan güveni pekiştiriyoruz.

Eğer profesyonel bir firma veya prestij sahibi bir şirketseniz, arama motoru optimizasyonu konusunda potansiyel müşterilerinize ulaşmak için yardıma ihtiyaç duyarsınız.

SEO

 SEO hizmetimiz ile web sitenizin arama motorlarının daha rahat taraması için kriterlere uygun hale getirilmesini, hedeflenen anahtar kelimelere ait arama motoru aramalarında yükselmesini ve organik ziyaretçi artışını sağlıyoruz.

Dijital medya planlama ve satın alma, alanında uzmanlaşmış ekibimiz tarafından yürütülen bir reklam koludur.

Medya Satın Alma

Dijital mecralarda görünür ve ulaşılabilir olmanızı sağlamak için dijital pazarlama kampanyalarınızın ihtiyaçlarını belirli bir medya planı oluşturarak karşılıyoruz.

Google’da arama yapan potansiyel müşterileriniz tıpkı sizin işletmeniz gibi sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda doğru anahtar kelime hedeflemesi ile o anda karşılarına çıkın!

Google Reklamları

Bir Google Partner ajansı olarak Google reklamlarınızı doğru kişilere, doğru zamanlarda, doğru metinler veya görseller ile ulaştırıyoruz.

 Performans Pazarlama, belirlenen bu bütçeyi en etkin şekilde kullanmak için doğru zamanda doğru kullanıcıya en doğru mecradan ulaşılmasını ve tüm bu çalışmaların satışla sonuçlanması sağlar.

Performans Pazarlaması

Performans Pazarlaması ile markanız için hedef kitlenize ulaşabileceğiniz en ideal mecrayı ve reklam modelini belirleyerek, size özel medya planları oluşturuyor, kampanya stratejilerinizi belirliyor ve tüm detaylarıyla kampanyalarınızı yönetiyoruz.

Web Tasarım & Programlama

Yoğun rekabet ortamında markaları en iyi şekilde temsil edecek kullanıcı dostu web siteleri oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızı sosyal medya mecralarında işletme hedeflerinize uygun olarak konumlandırır, doğru hedef kitleye doğru stratejilerle ulaşmanızı sağlayarak sizi sevilen bir marka haline getiririz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Yaş, cinsiyet, konum, ilgi alanı gibi verilere veya ayrıntılı davranışsal hedeflemeye kadar hedeflemeyi hassaslaştırmanın çok çeşitli yollarını kullanarak sosyal medya reklamlarınızın doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlayıp, tam performans göstermesi için çaba harcıyoruz.

Yazılım Geliştirme

Potansiyel müşterilerinizi markanızla etkileşime geçirmeye teşvik edecek, pazarlama stratejinize uygun kullanıcı deneyimi yüksek tasarımlar geliştirir, en son teknoloji ve işlevleri içeren mobil uyumlu çözümler üretiriz.