Biz

Hakkımızda

Yaşamış olduğumuz coğrafyanın Dünya’nın geniş perspektifi içerisinde, bireylerin, ulusal ve uluslar arası firmaların/kurumların yaşayışı ve gelişiminin oluşmasına katkı sağlamak, belirli bir sistemi olmayan firmaların çalışma alanlarımıza yönelik olarak sistemlerini kurmak, belirli bir çalışma sistemi olan firmaların sistem iyileştirmelerini sağlamaktır.

Bireyleri, takımları, kurumları ve organizasyonları daha iyiye ve ileriye taşımak için bilgimiz, deneyimimiz ve varlığımızla hizmet etmeyi kendimize ilke belirledik.

Sürdürülebilir başarılara ulaşmak için gerekli yönetim ve liderlik becerilerini, sürekli yenilikçilik ve mutlak ölçümleme yaklaşımıyla geliştirmekte ve gerçekleştirmek üzere faaliyetlerimizi ve hizmetlerimizi sunmaktayız.

 

Biz Kimiz?

Harput Ajans deneyimli uzman kadrosu, ulusal ve uluslar arası pazarlarda hizmet veren çözüm ortakları ile işbirliğine dönüşen profesyonel kadrolarla faaliyetlerine devam eden, doğru metodolojilerle tasarımları hayata geçiren, stratejiden uygulamaya optimum maliyetle ve en hızlı bir şekilde,”üretim ve hizmet” yeteneklerini güçlendirmelerini sağlamaya yönelik, yeni ekonomi ve gelişen rekabet ortamında daha uzun soluklu iyileştirmeler yapılması gerektiğini savunuyoruz.


vizyon

Vizyonumuz

Bireysel ve kurumsal yapılanmalara kalıcı katkıda bulunan, yenilikçi çözümler ile yüksek rekabet ve verimlilik sağlayan, değişim, gelişim ve dönüşüm ilkesi doğrultusunda güçlü ve sürdürülebilir hizmetler sunarak bölgesinde ve ülkesinde faaliyet alanlarının en doğru adresi ve çekim merkezi olmak.

misyon-yeni

Misyonumuz

Modern bilgileri Türk kültürüne özgü değerlerle bütünleştirerek, sürdürülebilir farkındalık oluşturarak, bireyler, şirketler ve kurumlar üzerindeki somut etkisi ölçülebilen değişim, gelişim ve dönüşüme öncü olmak


Farklarımız

  • Organizasyonel çözümlerimiz ile bireysel ve kurumsal performansın en etkili şekilde nasıl yönetileceğine odaklanırız.
  • Beklentilere hizmet eden risk, yetkinlik ve performans odaklı organizasyon el değişime destek veririz.
  • Tüm çalışmalarımızı müşterimiz gözünden değerlendirir, kendimize kabul ettirmediğimiz bir işi müşterilerimize sunmayız.
  • Çoklu sektörel uzmanlığımız ve deneyimimiz ile katma değer oluşturacak çözüm ve sistemleri üretiriz.
  • Problemlerin bütüne etkisini dikkate alır bir alanda çözüm önerileri oluştururken bütünde iyileşmesi gereken yanları da ortaya koyarız.
  • Topyekûn gelişime hizmet ederiz.
  • Alanında uzman ve deneyimli eğitmen ve danışmanlarımız ile sizin yanınızdayız.
farkimiz

Harput Ajans olarak Kurumsal Değerlerimiz

Olumlu ve Enerjik

olumlu-enerjik

Çözüm & Sonuç Odaklı

sonuc-cozum-odakli

Kültüre ve Bilgiye Özen

kultur

Ekip Çalışması

ekip-çalışmasi

Etik Anlayış

etik-anlayis

Empati Kuran

empati

Sosyal Sorumluluk

sosyal-sorumluluk